RODOS PRASOSISI 7-14.05.2016

Początek sezonu z MEGA SURF RODOS PRASOSISI 7-14.05.2016

Ze względu na zbliżający się wielkimi krokami początek sezonu przygotowaliśmy dla Was propozycję wyjazdu na kajta do kultowego greckiego Prasonisi. Ten kierunek wybraliśmy nie przypadkowo, byliśmy tam z całą ekipą w zeszłym roku i wyjazd udał się doskonale. Wymarzone warunki do wind i kitesurfingu. Z jednej strony półwyspu wave, a z drugiej flat!
Na tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z wind lub kitesurfingiem oraz dla tych, którzy pływają, ale chcą nauczyć się czegoś nowego, czekać będą instruktorzy.

●Termin: 07-14.05.2016
 
●Cena: 1890 PLN(dla każdego uczestnika wyjazdu 10% rabatu na wszystkie kursy i wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego i kitesurfingowego)

●Wylot: Warszawa

●Położenie:
Wyspa Rodos kusi przybyszów wspaniałą pogodą – ponad 300 dni w roku świeci tam słońce! Ale nie tylko – jest to znakomity wybór dla miłośników windsurfingu. Spot na Prasonisi jest miejscem znanym na całym świecie ze wspaniałych warunków do uprawiania wind- i kitesurfingu. Prawie kilometrowej długości piaszczysta plaża, stały wiatr meltemi, wspaniała fala i bezpieczne wybrzeże sprawiły, że Prasonisi stało się mekką ludzi kochajacych wiatr i słońce.

●Zakwaterowanie:
Hotel Kedros** znajduje się 300m od bazy WIND4FUN i 200m od słynnej plaży Prasonisi znanej na całym świecie ze wspaniałych warunków do uprawiania windsurfingu i kiteboardingu. Jest to obiekt dla osób aktywnych – surferów, spędzających zdecydowaną większość czasu na wodzie.

●Pokoje hotelowe:
7 pokoi 2 osobowych i 2 pokoje 3 osobowe, łazienka z prysznicem i WC, TV, lodówka, czajnik elektryczny, klimatyzacja. Każdy pokój posiada taras i niewielki taras, na którym możecie w spokoju odpocząć po wyczynach na wodzie.Cena nie zawiera: wyżywienia (opcja HB dostępna za dopłatą 840zł/os./tydzień), dopłaty do pokoju 1-os. 700zł (opcja dostępna wyłącznie na zapytanie).

●Informacje dodatkowe:
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wycieczki (3,5% wartości zamówionych świadczeń).

●Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego w cenie 699 PLN/tydzień (kite, bar, deska)

Ilość miejsc ograniczona

Masz jeszcze jakieś pytania pisz lub dzwoń śmiało :)))
Więcej informacji:
mail: megasurf@megasurf.com.pl
tel. : +48 605 199 199

 

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach