Wypożyczalnia sprzętu

MEGA SURF to szkoła windsurfingu, przy której działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Każdy, kto chce spróbować nowej dyscypliny sportowej lub szuka sposobu na spędzenie aktywnych wakacji, może skorzystać z naszej oferty. Co w niej znajdziesz?

Proponujemy nowoczesny sprzęt odpowiedni zarówno dla osób, które dopiero zaczynają naukę windsurfingu, jak i tych bardziej doświadczonych. Możesz zdecydować się na wypożyczenie pojedynczych elementów (pędników, desek, trapezów) oraz całych zestawów szkoleniowych czy ślizgowych. Możesz liczyć na nasze doradztwo w zakresie dopasowywania najlepszych produktów pod kątem Twoich potrzeb oraz umiejętności. Wszystko po to, abyś czuł się swobodnie, komfortowo i był pewny siebie podczas zajęć praktycznych.

Cennik

SPRZĘTCENA/GODZ.CENA/DZIEŃ
Zestaw szkoleniowy50,-200,-
Zestaw ślizgowy60,-240,-
Pędnik szkoleniowy30,-120,-
Pędnik ślizgowy40,-160,-
Deska szkoleniowa20,-80,-
Deska ślizgowa30,-120,-
Zestaw kite250,-
Deska SUP + wiosło20,-80,-
Pianka10,-40,-
Pianka do zestawu5,-20,-
Trapez10,-40,-
Trapez do zestawu5,-20,-
Kamizelka asekuracyjnagratisgratis
Skimboard10,-50,-
Longboard10,-50,-
Rower, przyczepka10,-50,-
Fotelik5,-30,-

 

KARNET – 10 godz.CENA
Zestaw szkoleniowy450,-
Zestaw ślizgowy550,-
Deska SUP + wiosło200,-

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Prowadzimy doskonale wyposażoną wypożyczalnię, która zapewnia dostęp do wysokiej klasy sprzętu. 
Staramy się odpowiadać na oczekiwania wszystkich turystów wypoczywających w rejonie Helu. Dlatego rozszerzamy zakres usług naszej wypożyczalni nie tylko o usługi szkoleniowe (prowadzimy naukę windsurfingu), ale też udostępniamy sprzęt rowerowy i akcesoria — przyczepki lub foteliki dla dzieci.

Oprócz samego sprzętu w naszej wypożyczalni znajdziesz odzież niezbędną do uprawiania sportów wodnych – pianki zapewniające komfort i uczucie ciepła, a także kamizelki asekuracyjne.

Sprawdź cennik usług. Jeszcze zanim skorzystasz z oferty MEGA SURF, będziesz wiedział, z jakimi opłatami za wynajem sprzętu musisz się liczyć. Zwróć uwagę na nasze atrakcyjne promocje! Serdecznie zapraszamy.