• Home
  • Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

MEGA SURF to szkoła windsurfingu, przy której działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Każdy, kto chce spróbować nowej dyscypliny sportowej lub szuka sposobu na spędzenie aktywnych wakacji, może skorzystać z naszej oferty. Co w niej znajdziesz?

Proponujemy nowoczesny sprzęt odpowiedni zarówno dla osób, które dopiero zaczynają naukę windsurfingu, jak i tych bardziej doświadczonych. Możesz zdecydować się na wypożyczenie pojedynczych elementów (pędników, desek, trapezów) oraz całych zestawów szkoleniowych czy ślizgowych. Możesz liczyć na nasze doradztwo w zakresie dopasowywania najlepszych produktów pod kątem Twoich potrzeb oraz umiejętności. Wszystko po to, abyś czuł się swobodnie, komfortowo i był pewny siebie podczas zajęć praktycznych.

Cennik

SPRZĘTCENA/GODZ.CENA/DZIEŃ
Zestaw szkoleniowy50,-200,-
Zestaw ślizgowy60,-240,-
Pędnik szkoleniowy30,-120,-
Pędnik ślizgowy40,-160,-
Deska szkoleniowa20,-80,-
Deska ślizgowa30,-120,-
Zestaw kite250,-
Deska SUP20,-80,-
Wiosło5,-20,-
Pianka10,-40,-
Pianka do zestawu5,-20,-
Trapez10,-40,-
Trapez do zestawu5,-20,-
Kamizelka asekuracyjnagratisgratis
Skimboard10,-50,-
Longboard10,-50,-
Rower, przyczepka10,-50,-
Fotelik5,-30,-

 

KARNET – 10 godz.CENA
Zestaw szkoleniowy450,-
Zestaw ślizgowy550,-
Deska SUP + wiosło200,-

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Prowadzimy doskonale wyposażoną wypożyczalnię, która zapewnia dostęp do wysokiej klasy sprzętu. 
Staramy się odpowiadać na oczekiwania wszystkich turystów wypoczywających w rejonie Helu. Dlatego rozszerzamy zakres usług naszej wypożyczalni nie tylko o usługi szkoleniowe (prowadzimy naukę windsurfingu), ale też udostępniamy sprzęt rowerowy i akcesoria — przyczepki lub foteliki dla dzieci.

Oprócz samego sprzętu w naszej wypożyczalni znajdziesz odzież niezbędną do uprawiania sportów wodnych – pianki zapewniające komfort i uczucie ciepła, a także kamizelki asekuracyjne.

Sprawdź cennik usług. Jeszcze zanim skorzystasz z oferty MEGA SURF, będziesz wiedział, z jakimi opłatami za wynajem sprzętu musisz się liczyć. Zwróć uwagę na nasze atrakcyjne promocje! Serdecznie zapraszamy.

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach