KURSY KITESURFINGU (4-14 GODZ.)

MEGA SURF to profesjonalna, wieloletnia szkoła kitesurfingu, która przykłada ogromną wagę zarówno do nauczania teoretycznego, jak i praktycznego. Odbywając zajęcia z licencjonowanym instruktorem, dowiesz się, jak być w pełni świadomym oraz samodzielnym kitesurferem, który z łatwością ujarzmi wodę i wiatr. Poznaj naszą ofertę i już teraz zapisz się na kurs kite w naszej szkole!

KURSindywidualny2 osobowy3 osobowy
K1    – 4 godz.449,-349,-249,-
K2    – 5 godz.499,-399,-299,-
K3    – 5 godz.499,-399,-299,-

Oferujemy w pełni kompleksowe kursy kitesurfingowe na Helu trwające 14 godzin, które obejmują wszystkie 3 poziomy – K1, K2 oraz K3. Dzięki temu każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony sportowiec, może skorzystać z naszej oferty szkoleniowej. Zajęcia z instruktorem odbywają się w grupach 2 – osobowych, co pozwala na umiejętne przekazywanie wiedzy i zadbanie o bezpieczeństwo uczestników kursu.

K1 to etap początkowy, podstawowy, który obejmuje m.in. zajęcia teoretyczne na plaży (podczas których poznasz rodzaje i konstrukcje latawców kitesurfingowych), zapoznanie się z systemami bezpieczeństwa, zasadami sterowania latawcem oraz startowania i lądowania (na plaży oraz w wodzie). Kurs kitesurfingu K1 to także ćwiczenia „body drag”, które pomogą Ci nauczyć się umiejętnego sterowania latawcem. Etap K1 trwa 4 godziny. Koszt szkolenia indywidualnego to 449 zł, 2 – osobowego 349 zł, 3 – osobowego 249 zł.

K2 pozwoli Ci jeszcze lepiej wdrożyć się w naukę kitesurfingu. Ta część obejmuje ćwiczenia koordynacyjne z latawcem i deską, halsowanie po zgubioną deskę – w teorii i praktyce, a także pierwsze samodzielne jazdy na prawym i lewym halsie oraz starty z deską. Podczas szkolenia będziesz ćwiczyć i wykonywać „body dragi”, czyli ślizgać się całym ciałem po wodzie przy pomocy samego latawca (bez specjalnej deski). Opanowywanie tych elementów na poziomie K2 zajmuje 5 godzin. Koszt kursu indywidualnego to 449 zł, 2-osobowego – 399 zł, a 3-osobowego – 299 zł.

K3 pomoże Ci udoskonalić nabyte wcześniej umiejętności, a także poznać kolejne etapy samodzielnego pływania. Szkolenia kitesurfingowe na poziomie K3 nauczą Cię, jak indywidualnie dobrać sprzęt w zależności od potrzeb. Instruktor pomoże Ci udoskonalić jazdę na halsie, nauczy Cię wykonywania zwrotów oraz podstaw skoków, ostrzenia pod wiatr oraz usprawni uzyskane dotychczas umiejętności. Kurs kite K3 trwa 5 godzin. Koszt szkolenia indywidualnego to 499 zł, 2- osobowego – 399 zł, 3 – osobowego – 299 zł.

W cenę wszystkich naszych kursów kitesurfingu wliczony jest: profesjonalny sprzęt, pianka, trapez, kask, kamizelka asekuracyjna oraz ubezpieczenie NNW. Nasza szkoła przykłada ogromną wagę do poziomu i bezpieczeństwa nauczania. Szkolenia dedykowane są każdemu – niezależnie od wieku czy posiadanego doświadczenia. Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej gwarantuje zdobycie odpowiedniego przygotowania do samodzielnego i bezpiecznego kitesurfowania. Szkolenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości nauczania.

Rezerwacja – kontakt >>>

Kursy kitesurfingowe (4-12 godz.) Kursy kitesurfingowe (4-12 godz.)