• Home
  • Lekcje kitesurfingowe

Lekcje kitesurfingowe

MEGA SURF to szkoła kitesurfingu, która oferuje kursy dla początkujących i doświadczonych w tym sporcie osób, obóz dla młodzieży i studentów, a także indywidualne lekcje dla zainteresowanych. Są one przeznaczone głównie dla osób, które chcą podszkolić się w tej dziedzinie oraz popracować nad zdobytymi już umiejętnościami. Pragniesz odświeżyć swoją wiedzę? Chciałbyś nauczyć się nowych trików? A może chciałbyś udoskonalić jakieś konkretne elementy, na przykład skoki lub zwroty? Nasze lekcje kitesurfingowe na pewno Ci w tym pomogą! Poznaj ofertę i już teraz zapisz się na profesjonalne zajęcia doszkalające w MEGA SURF.

Oferowane przez nas lekcje odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który dba o Twoje bezpieczeństwo i prawidłową naukę kitesurfingu. Szkolenie odbywa się w dowolnym, wybranym przez Ciebie terminie. Jeżeli pogoda lub wiatr okażą się niesprzyjające, bez trudu przełożymy zajęcia na inny dogodny termin. Jedna lekcja kitesurfingu na Helu trwa godzinę, jednak możesz zdecydować się na wykupienie większej liczby  – wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb!
Zaletą lekcji indywidualnych jest to, że instruktor może się skupić wyłącznie na Tobie i poświęcić Ci 100% swojego czasu. To Ty decydujesz, co będziecie robić i czego chciałbyś się nauczyć. Podczas zajęć instruktor kite uwzględni poziom, na którym się znajdujesz i dopasuje zajęcia do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji oraz oczekiwań.

LEKCJA KITE

1 OS.

1H bez sprzętu100,-
1H + sprzęt180,-

 

LEKCJE KITE DOSZKALAJĄCE – dla osób po kursie1 OS.

2 OS.

2H + sprzęt300,-200,-
4H + sprzęt580,-380,-
6H + sprzęt860,-560,-

Wszystkie ceny w PLN brutto

Nasza szkoła kitesurfingu gwarantuje w pełni profesjonalne podejście, bezpieczeństwo podczas lekcji, fantastyczną zabawę oraz mnóstwo teoretycznej, oraz praktycznej wiedzy. Jesteśmy pewni, że zarówno lekcje, obozy, jak i kursy kitesurfingowe spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć doszkalających w MEGA SURF. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja – kontakt >>>

Lekcje kitesurfingowe Lekcje kitesurfingowe