• Home
  • Lekcje kitesurfingowe

Lekcje kitesurfingowe

MEGA SURF to szkoła kitesurfingu, która oferuje kursy dla początkujących i doświadczonych w tym sporcie osób, obóz dla młodzieży i studentów, a także indywidualne lekcje dla zainteresowanych. Są one przeznaczone głównie dla osób, które chcą podszkolić się w tej dziedzinie oraz popracować nad zdobytymi już umiejętnościami. Pragniesz odświeżyć swoją wiedzę? Chciałbyś nauczyć się nowych trików? A może chciałbyś udoskonalić jakieś konkretne elementy, na przykład skoki lub zwroty? Nasze lekcje kitesurfingowe na pewno Ci w tym pomogą! Poznaj ofertę i już teraz zapisz się na profesjonalne zajęcia doszkalające w MEGA SURF.

Oferowane przez nas lekcje odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który dba o Twoje bezpieczeństwo i prawidłową naukę kitesurfingu. Szkolenie odbywa się w dowolnym, wybranym przez Ciebie terminie. Jeżeli pogoda lub wiatr okażą się niesprzyjające, bez trudu przełożymy zajęcia na inny dogodny termin. Jedna lekcja kitesurfingu na Helu trwa godzinę, jednak możesz zdecydować się na wykupienie większej liczby  – wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb!
Zaletą lekcji indywidualnych jest to, że instruktor może się skupić wyłącznie na Tobie i poświęcić Ci 100% swojego czasu. To Ty decydujesz, co będziecie robić i czego chciałbyś się nauczyć. Podczas zajęć instruktor kite uwzględni poziom, na którym się znajdujesz i dopasuje zajęcia do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji oraz oczekiwań.

Nie jesteś pewien, czy kurs kitesurfing jest dla Ciebie?

Skorzystaj z 2-godzinnej lekcji DEMO!

Nauczymy Cię jak sterować latawcem. Po tej lekcji będziesz wiedzieć, czy chcesz kontynuować naukę kitesurfingu. Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych kursów, to kurs DEMO zaliczymy do wybranego przez Ciebie szkolenia kitesurfingowego.

 

1 os.

2 os.

Lekcja DEMO 2h

300 PLN

270 online

200 PLN

180 online

Lekcja indywidualna 1h

200 zł PLN

180 online

155 PLN

139,50 online

KUP LEKCJĘ KITESURFINGU

Ceny za osobę.
Zajęcia grupowe są prowadzone na 1 komplecie sprzętu.
Różnica wagi między kursantami w jednej grupie nie powinna być większa niż 10 kg.

W cenę wszystkich naszych kursów kitesurfingu wliczony jest:
– profesjonalny sprzęt,
– trapez, kask, kamizelka asekuracyjna.
– ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera:
– opłaty za wypożyczenie pianki na czas szkolenia – 5PLN/h

Nasza szkoła kitesurfingu gwarantuje w pełni profesjonalne podejście, bezpieczeństwo podczas lekcji, fantastyczną zabawę oraz mnóstwo teoretycznej, oraz praktycznej wiedzy. Jesteśmy pewni, że zarówno lekcje, obozy, jak i kursy kitesurfingowe spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

 

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach