Kursy windsurfingu dla dzieci

Uczestnikami naszych kursów windsurfingu mogą być nawet kilkuletnie dzieci, które dobrze czują się w wodzie i lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ta dyscyplina sportowa szczególnie interesuje najmłodszych, którzy z pasją chcą odkrywać świat i podejmować nowe wyzwania. To najodważniejsza grupa kursantów, którą każdego roku ma przyjemność gościć nasza szkoła windsurfingu. W te wakacje także Twoje dziecko może dołączyć do tworzonej właśnie grupy adeptów spragnionych doskonałej zabawy nad morzem.

KURSY WINDSURFINGOWE DLA DZIECI (7 dni)

KURSCENA
Zajęcia 2 x 2 godz. dziennie + obiady w restauracji
+ opieka pomiędzy zajęciami
1399,-

 

KURSY WINDSURFINGOWE DLA DZIECI (4-12 godz.)

GRUPA4 GODZ.8 GODZ.12 GODZ.
1 dziecko320,-600,-850-
2 dzieci600,-1100,-1550-
3 dzieci780,-1450,-1980,-

 

Cena wszystkich kursów windsurfingowych obejmuje:

  • sprzęt, piankę, trapez, kamizelkę, ubezpieczenie NNW.

Rezerwacja kontakt >>

 

LEKCJE WINDSURFINGOWE

LEKCJACENA/GODZ.
1 dziecko + instruktor + sprzęt100,-
2 dzieci + instruktor + sprzęt  170,-
3 dzieci + instruktor + sprzęt      240,-


Wszystkie ceny w PLN brutto

kurs windsurfingowy dla dzieci

 

Zakres i przebieg szkolenia


Szkolenie obejmuje część teoretyczną, ale głównie skupia się na zajęciach praktycznych. Cały kurs windsurfingu trwa 7 dni. Na każdy dzień przewidziany jest harmonogram, na który składają się dwa 2-godzinne bloki ćwiczeń oraz obiad w restauracji. W międzyczasie dzieci są pod opieką animatora, który dba o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.
Zajęcia w naszej szkole windsurfingu dla najmłodszych są prowadzone indywidualnie lub w niewielkich, 2- i 3-osobowych grupkach. Cena zależy od liczby uczestników oraz ilości wykupionych godzin. Szczegóły dotyczące tej oferty znajdziesz w cenniku. Podany w nim koszt uwzględnia same ćwiczenia na wodzie, jak i sprzęt, piankę, trapez, kamizelkę, ubezpieczenie NNW oraz wyżywienie.


Rozumiemy, że dzieci, choć pełne zapału na myśl o pływaniu na wodzie, nie zawsze muszą pokochać sport, który chciały uprawiać w oczekiwaniu na wakacje. Dlatego rodzice mogą pokazać im, na czym polega dana dyscyplina, nie płacąc za cały kurs windsurfingu z góry, ale za pojedynczą lekcję. To świetny pomysł również na to, aby zachęcić sceptycznego nastolatka do podjęcia nowego wyzwania. Nasi instruktorzy zatroszczą się o to, aby po upłynięciu 60 minut dziecko nie chciało porzucić deski i wyjść na brzeg.


Dlaczego my?


Umiemy zarazić pasją oraz miłością do sportu, ponieważ sami od lat jesteśmy zapalonymi surferami. Wielu z nas przygodę z łapaniem fal zaczęło już w czasach młodości, stąd wiemy, w jaki sposób komunikować się z adeptami tej pięknej, choć wymagającej dyscypliny. Zostawiając swoje dziecko w naszych rękach, możesz mieć pewność, że nauka windsurfingu będzie dla niego źródłem wielu wspaniałych przeżyć oraz emocji.


Oprócz samej techniki uczymy kursantów zasad fair play, zaznajamiamy ich z ważnymi dla surfera pojęciami czy pokazujemy triki. Tym samym budujemy relację, która jest podstawą do odniesienia wspaniałych rezultatów już po zakończeniu tygodniowego kursu windsurfingu. Zapewniamy Cię, że aktywne dni, które Twoje dziecko spędzi z naszymi instruktorami „pod żaglem”, będą dla niego niezapomnianą przygodą, ale też źródłem cennej wiedzy. Wiele ze wskazówek wykorzysta w innych dyscyplinach sportowych, w szkole i codziennym życiu.
Planujesz wypoczynek nad Bałtykiem? A może jeszcze nie masz sprecyzowanych wakacyjnych planów? Zapraszamy nad polskie morze, gdzie w rejonie Zatoki Puckiej znajdziesz wymarzoną, nowoczesną infrastrukturę do uprawiania sportów wodnych. Już teraz zarezerwuj dla swojej pociechy miejsce na kursie windsurfingu w naszej szkole. Skorzystaj już dziś!