• Home
  • Kursy windsurfingu dla dzieci

Kursy windsurfingu dla dzieci

Uczestnikami naszych kursów windsurfingu mogą być nawet kilkuletnie dzieci, które dobrze czują się w wodzie i lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ta dyscyplina sportowa szczególnie interesuje najmłodszych, którzy z pasją chcą odkrywać świat i podejmować nowe wyzwania. To najodważniejsza grupa kursantów, którą każdego roku ma przyjemność gościć nasza szkoła windsurfingu. W te wakacje także Twoje dziecko może dołączyć do tworzonej właśnie grupy adeptów spragnionych doskonałej zabawy nad morzem.

LEKCJE WINDSURFINGOWE DLA DZIECI

LEKCJA

1H/1 OS.

Bez sprzętu

80,-

Ze sprzętem szkoleniowym

130,-

Ze sprzętem ślizgowym

140,-

PAKIETY LEKCJI DLA DZIECI


PAKIET


1 OS.

2 OS.

3 OS.

4H450,-380,-320-
8H860,-800,-560-
12H1230,-1000,-720,-

Ceny za osobę.

Cena wszystkich kursów windsurfingowych obejmuje:

  • sprzęt, piankę, trapez, kamizelkę, ubezpieczenie NNW.

Rezerwacja kontakt >>

 

Wszystkie ceny w PLN brutto

Zajęcia w naszej szkole windsurfingu dla najmłodszych są prowadzone indywidualnie lub w niewielkich, 2- i 3-osobowych grupkach. Cena zależy od liczby uczestników oraz ilości wykupionych godzin. Szczegóły dotyczące tej oferty znajdziesz w cenniku. Podany w nim koszt uwzględnia same ćwiczenia na wodzie, jak i sprzęt, piankę, trapez, kamizelkę, ubezpieczenie NNW.


Rozumiemy, że dzieci, choć pełne zapału na myśl o pływaniu na wodzie, nie zawsze muszą pokochać sport, który chciały uprawiać w oczekiwaniu na wakacje. Dlatego rodzice mogą pokazać im, na czym polega dana dyscyplina, nie płacąc za cały kurs windsurfingu z góry, ale za pojedynczą lekcję. To świetny pomysł również na to, aby zachęcić sceptycznego nastolatka do podjęcia nowego wyzwania. Nasi instruktorzy zatroszczą się o to, aby po upłynięciu 60 minut dziecko nie chciało porzucić deski i wyjść na brzeg.

Dlaczego my?

Umiemy zarazić pasją oraz miłością do sportu, ponieważ sami od lat jesteśmy zapalonymi surferami. Wielu z nas przygodę z łapaniem fal zaczęło już w czasach młodości, stąd wiemy, w jaki sposób komunikować się z adeptami tej pięknej, choć wymagającej dyscypliny. Zostawiając swoje dziecko w naszych rękach, możesz mieć pewność, że nauka windsurfingu będzie dla niego źródłem wielu wspaniałych przeżyć oraz emocji.

Oprócz samej techniki uczymy kursantów zasad fair play, zaznajamiamy ich z ważnymi dla surfera pojęciami czy pokazujemy triki. Tym samym budujemy relację, która jest podstawą do odniesienia wspaniałych rezultatów już po zakończeniu kursu windsurfingu. Zapewniamy Cię, że aktywne dni, które Twoje dziecko spędzi z naszymi instruktorami „pod żaglem”, będą dla niego niezapomnianą przygodą, ale też źródłem cennej wiedzy. Wiele ze wskazówek wykorzysta w innych dyscyplinach sportowych, w szkole i codziennym życiu.
Planujesz wypoczynek nad Bałtykiem? A może jeszcze nie masz sprecyzowanych wakacyjnych planów? Zapraszamy nad polskie morze, gdzie w rejonie Zatoki Puckiej znajdziesz wymarzoną, nowoczesną infrastrukturę do uprawiania sportów wodnych. Już teraz zarezerwuj dla swojej pociechy miejsce na kursie windsurfingu w naszej szkole. Skorzystaj już dziś!

 

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach