• Home
  • KURSY KITESURFINGU (4-15 GODZ.)

KURSY KITESURFINGU (4-15 GODZ.)

MEGA SURF to profesjonalna, wieloletnia szkoła kitesurfingu, która przykłada ogromną wagę zarówno do nauczania teoretycznego, jak i praktycznego. Odbywając zajęcia z licencjonowanym instruktorem, dowiesz się, jak być w pełni świadomym oraz samodzielnym kitesurferem, który z łatwością ujarzmi wodę i wiatr. Poznaj naszą ofertę i już teraz zapisz się na kurs kite w naszej szkole!

KURS1 OS.2 OS.3 OS.
K1/K2/K34H 600,-5H 500,-5H 400,-
K1+K2/K2+K38H 1100,-10H 950,-10H 750,-
K1+K2+K312H 1600,-15H 1300,-15H 1100,-

Oferujemy w pełni kompleksowe kursy kitesurfingowe na Helu trwające 15 godzin, które obejmują wszystkie 3 poziomy – K1, K2 oraz K3. Dzięki temu każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony sportowiec, może skorzystać z naszej oferty szkoleniowej. Zajęcia z instruktorem odbywają się w grupach 2 – osobowych, co pozwala na umiejętne przekazywanie wiedzy i zadbanie o bezpieczeństwo uczestników kursu.

K1 to etap początkowy, podstawowy, który obejmuje m.in. zajęcia teoretyczne na plaży (podczas których poznasz rodzaje i konstrukcje latawców kitesurfingowych), zapoznanie się z systemami bezpieczeństwa, zasadami sterowania latawcem oraz startowania i lądowania (na plaży oraz w wodzie). Kurs kitesurfingu K1 to także ćwiczenia „body drag”, które pomogą Ci nauczyć się umiejętnego sterowania latawcem. .

K2 pozwoli Ci jeszcze lepiej wdrożyć się w naukę kitesurfingu. Ta część obejmuje ćwiczenia koordynacyjne z latawcem i deską, halsowanie po zgubioną deskę – w teorii i praktyce, a także pierwsze samodzielne jazdy na prawym i lewym halsie oraz starty z deską. Podczas szkolenia będziesz ćwiczyć i wykonywać „body dragi”, czyli ślizgać się całym ciałem po wodzie przy pomocy samego latawca (bez specjalnej deski).

K3 pomoże Ci udoskonalić nabyte wcześniej umiejętności, a także poznać kolejne etapy samodzielnego pływania. Szkolenia kitesurfingowe na poziomie K3 nauczą Cię, jak indywidualnie dobrać sprzęt w zależności od potrzeb. Instruktor pomoże Ci udoskonalić jazdę na halsie, nauczy Cię wykonywania zwrotów oraz podstaw skoków, ostrzenia pod wiatr oraz usprawni uzyskane dotychczas umiejętności. 

W cenę wszystkich naszych kursów kitesurfingu wliczony jest: profesjonalny sprzęt, pianka, trapez, kask, kamizelka asekuracyjna oraz ubezpieczenie NNW. Nasza szkoła przykłada ogromną wagę do poziomu i bezpieczeństwa nauczania. Szkolenia dedykowane są każdemu – niezależnie od wieku czy posiadanego doświadczenia. Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej gwarantuje zdobycie odpowiedniego przygotowania do samodzielnego i bezpiecznego kitesurfowania. Szkolenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości nauczania.

Rezerwacja – kontakt >>>

Kursy kitesurfingowe (4-12 godz.) Kursy kitesurfingowe (4-12 godz.)

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach