Dla firm

Baza Mega Surf to idealne miejsce do organizacji eventów firmowych.
Niezwykłe miejsce, jakim jest Półwysep Helski i niepowtarzalna atmosfera panująca w naszej szkółce gwarantuje niezapomniane wrażenia. Wspólny czas spędzony na wodzie i na plaży to świetny sposób na aktywny wypoczynek i zacieśnienie relacji międzyludzkich. 

LOKALIZACJA I BAZA 

Baza MEGA SURF mieści się na terenie Miasteczka Turystycznego POLARIS, zlokalizowanego 1,5 km przed Chałupami. MT POLARIS jest największym kempingiem na Półwyspie Helskim. Na terenie ośrodka dostępne są sanitariaty, sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, wypożyczalnia rowerów oraz sklep MEGA SURF

Szkółka wyposażona jest w dużą liczbę sprzętu windsurfingowego i kitesurfingowego, miejsce do wspólnych spotkań przy grillu oraz namiot–świetlicę z lodówką, TV i wygodnymi meblami do wypoczynku. 

WINDSURFING

Nauka windsurfingu cieszy już od pierwszych chwil. Zajęcia grupowe są świetną okazją do integracji, wspólnej zabawy i nauki. Zapoznacie się ze sprzętem, dowiecie się dobierać deskę i żagiel względem swoich umiejętności i warunków pogodowych. Nauczycie się przemieszczać na wodzie, robić zwroty, a przy sprzyjających warunkach możecie zostać królami freestyle’u.

KITESURFING 

Podczas szkolenia kitesurfingowego nauczycie się zasad bezpieczeństwa, sterowania latawcem, startu i lądowania kite’a oraz poczujecie moc latawca wykonując „body drag”. Już po kilku godzinach nauki wielu z Was wejdzie w pierwsze ślizgi i poczuje czym jest kitesurfing!

Zapewniamy kursantom wszystko, co niezbędne do nauki – doświadczonych instruktorów, sprzęt, pianki, trapezy, kapoki i kaski

SUP

SUP, czyli Stand Up Paddleboarding, to najprościej mówiąc – pływanie na desce z wiosłem. Zdobywający coraz większą popularność sport, na dobre zadomowił się na Półwyspie Helskim. Nie wymaga specjalnego przygotowania i nie jest skomplikowany w obsłudze. Wystarczy stanąć na desce i… wiosłować. 

WAKEBOARDING

Wakeboarding to świetny sposób na spędzenie czasu na wodzie, gdy nie wieje. Polega na pływaniu na desce za motorówką (lub przy pomocy specjalnego wyciągu). Ten coraz bardziej popularny sport jest dobrym uzupełnieniem kursów kitesurfingowych, choćby przy ćwiczeniu startów na desce. Podczas bezwietrznych dni, może służyć to trenowania tricków freestylowych i świetnej zabawy na wodzie.

ZAKWATEROWANIE 

Posiadamy w swojej ofercie 13 przyczep kempingowych 4-6 osobowych. Wyposażone są w kuchnię, lodówkę, bieżącą wodę. Niektóre z nich mają również toalety i prysznice. 

WYŻYWIENIE 

Oferujemy pełną usługę cateringową. W kempingowej restauracji można zjeść pożywne śniadania i obiady. Na terenie naszej bazy mamy możliwość organizacji grilla dla dużej liczby uczestników. 

Grill – proponujemy pełną organizację grilla wraz z produktami. Przykładowe menu – mięso (kiełbaski, karkówki, kaszanki – wg uznania), warzywa grillowane (cukinia, papryka, pieczarki, ziemniaki, cebula), surówki, pieczywo, keczup, musztarda 

INNE AKTYWNOŚCI 

Ponieważ windsurfing i kitesurfing są sportami silnie zależnymi od wiatru, proponujemy szeroki wachlarz zajęć alternatywnych: SUP, wakeboarding, jazda bananem za motorówką, siatkówka plażowa, slackline (taśma do ćwiczenia równowagi), trick board, trampolina, wycieczki motorówką po Zatoce Puckiej, piłkarzyki. 

PRZYKŁADOWY PROGRAM IMPREZY 

Piątek

15:00 – przyjazd na kemping, zakwaterowanie, przywitanie
18:00 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z bazą i kadrą
18:30 – grill na terenie bazy Mega Surf

Sobota

8:00 – 9:30 – śniadanie w restauracji
10:00 – 12:30 – zajęcia na wodzie w grupach z instruktorem
12:30 – przerwa obiadowa
14:30 – 17:00 – zajęcia na wodzie w grupach z instruktorem
18:30 – grill na terenie bazy Mega Surf

Niedziela

8:00 – 9:00 – śniadanie w restauracji
10:00 – 12:00 – kurs kitesurfingu – zajęcia w grupach z instruktorem
od 12:30 – lunch (w restauracji lub grill na terenie bazy)
do 15:00 – pożegnanie i wykwaterowanie

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania specjalnej oferty i wyceny.
📧 megasurf@megasurf.com.pl
☎️ 605 199 199