Baza Polaris

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu MEGA SURF usytuowana jest na kempingu POLARIS, ok. 1,5 km przed Chałupami.
POLARIS jest największym kempingiem na Półwyspie Helskim z najdłuższą linią brzegową.


Charakterystyczne cechy MEGA SURF to piękna lokalizacja, kameralny i przytulny charakter, o którym decyduje: zieleń, plaża i drewniane konstrukcje obiektów na terenie szkoły.

Od 19 lat organizujemy szkolenia w formie kursów, obozów, lekcji indywidualnych i imprez integracyjnych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego oraz sklep MEGA SURF w centralnej części kempingu POLARIS

Szkoła MEGA SURF wyposażona jest w nowoczesny sprzęt windsurfingowy i kitesurfingowy renomowanych firm (FANATIC, HI FLY, SIMMER, NORTH SAILS, AIRUSH, NOBILE, 80 desek, 100 żagli, 30 latawców), odpowiedni do każdego stopnia zaawansowania. Dysponujemy również zapleczem asekuracyjno-rekreacyjnym (szybka łódź motorowa, skuter wodny, banan wodny, wakeboard, SUP itp.).

Zajęcia na wodzie, zajęcia teoretyczne i inne formy spędzania czasu na kempingu prowadzone są przez dyplomowanych, doświadczonych instruktorów oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, chętnie przekazujących swoją wiedzę na wodzie i na lądzie.

Do dyspozycji kursantów jest duża sala namiotowa, wyposażona w stoły i ławki, lodówkę, czajnik, grill, oraz piłkarzyki.
Na terenie szkoły MEGA SURF oferujemy możliwość zakwaterowania w 30 przyczepach kempingowych oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Zatoka Pucka to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do nauki i uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu w Europie !!!
 
WP_20150630_15_47_19_Pro WP_20150630_15_52_17_Pro