• Home
  • Elastyczne kursy windsurfingowe (2-7 dni)

Elastyczne kursy windsurfingowe (2-7 dni)

Zapraszamy na elastyczne kursy windsurfingowe (2-7 dni). Udowadniamy, że nauka windsurfingu może trwać dowolną ilość czasu, rozpocząć i zakończyć się w wygodnym terminie. To doskonała propozycja dla osób, które lubią podejmować nowe wyzwania, robią to spontanicznie i są otwarte na intensywne, lecz bardzo przyjemne trenowanie.

UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!


KURS WINDSURFINGOWY

CENA

2 dniowy

480,-

Dodatkowy
dzień

240,-

Szkolenie kilkudniowe to nasza oferta stworzona również z myślą o osobach, które miały już okazję spróbować tej dyscypliny sportowej jakiś czas temu. Choć wierzymy, że raz nabyta wiedza zostaje, to jednak wiemy, że z czasem można zapomnieć niektórych trików czy chcieć poprawić swoją formę. Krótkie obozy windsurfingowe to szansa na odświeżenie informacji i przypomnienie sobie umiejętności praktycznych lub zdobycie zupełnie nowych kwalifikacji.

Windsurfing jest dynamiczny — stale można próbować osiągnąć więcej, poprawić technikę czy pracować nad kondycją. Nasi instruktorzy chętnie Ci w tym pomogą, bez względu na to, na jakim poziomie „wtajemniczenia” jesteś.

Elastyczne kursy windsurfingu 2-7 dni

Kursy windsurfingu organizowane przez naszą szkołę to świetna propozycja na spędzenie kilku aktywnych dni na świeżym powietrzu. Możesz uczestniczyć w zajęciach sam i dołączyć do tworzonej przez nas grupy lub zapisać się ze swoimi znajomymi. W zgranym zespole zarówno poziom motywacji, jak i zabawy jest na jeszcze wyższym poziomie!

Nasza szkoła windsurfingu to miejsce, w którym nie tylko zdobędziesz nowe umiejętności lub potrenujesz techniki poznane w przeszłości. To przede wszystkim przestrzeń, która porwie Cię swoją niepowtarzalną atmosferą. Dlaczego? Ponieważ autentycznie kochamy to, co robimy. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, a ich pomoc nie ogranicza się wyłącznie do sztywnych godzin, w jakich realizowane są zajęcia.

Program kursu zawiera praktyczną naukę windsurfingu w ilości 2 x 2 godziny każdego dnia. Zajęcia odbywają się w grupach 4-6-osobowych. To czas wystarczający na to, aby odbyć wartościowe szkolenie i po prostu świetnie się bawić, będąc nad morzem. Bez względu na to, czy jesteś w trakcie dłuższego urlopu, czy wpadłeś tu jedynie na weekend – w każdej sytuacji możesz spróbować czegoś nowego lub odkopać dawno zapomniane hobby. Kursy windsurfingu organizowane przez naszą szkołę mają na celu pomóc Ci w realizowaniu marzeń!

Określ datę przyjazdu i ilość dni kursu, a my niezwłocznie potwierdzimy Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc

Rezerwacja – kontakt >>>

Kursy weekendowe windsurfingowe Kursy weekendowe windsurfingowe