• Home
 • Obozy windsurfingowe

Obozy windsurfingowe

SPECJALNA ZNIŻKA O WARTOŚCI 100PLN po okazaniu legitymacji studenckiej lub szkolnej !!!

Organizowane przez nas obozy windsurfingowe są szczególnie popularne wśród młodzieży. Z myślą o studentach oraz uczniach, którzy chcą spędzić aktywne wakacje i podjąć nowe wyzwania, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Obejmuje ona:

 • zniżkę w kwocie 100zł na kursy windsurfingowe w każdym terminie — by z niej skorzystać, wystarczy jedynie okazać ważną legitymację studencką lub szkolną
 • możliwość zakwaterowanie w namiocie lub przyczepie na terenie naszego kempingu

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSACH I OBOZACH

 UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Tym samym chcemy zachęcić młodzież do uprawiania sportu i pracy nad swoją kondycją. Dzięki konkurencyjnym warunkom cenowym nauka windsurfingu może być nie tylko tańsza, niż sądzisz, ale też oznaczać początek nowej przygody. Chętnie pomożemy Ci wystartować!

 

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ LUB NAMIOCIE !!!

 

 

 
OBÓZ 2 tygodniowyod 1299,- do 1499,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)

NAMIOT    

PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF (4 osobowa)

7 dni250,-/namiot    1400,-/przyczepa
14 dni500,-/namiot2800,-/przyczepa

Samochód – opłata kempingowa na miejscu 23,-/doba.

Dlaczego warto przyjeżdżać na obozy windsurfingowe?

Młodzieżowe obozy windsurfingowe, które organizujemy od lat dla nastolatków i studentów z całego kraju, są ciekawą alternatywą dla wakacji spędzonych w mieście, przed komputerem. Mogą stanowić cel tegorocznych wakacji z rodziną lub być elementem uzupełniającym pobyt na wybrzeżu. Najważniejsze jest to, że uczestnicy szkoleń nie mogą narzekać na nudę, która często doskwiera młodzieży.
Do nauki windsurfingu zachęcamy osoby, które ukończyły 17 lat. Możesz dołączyć do naszych grup szkoleniowych na każdym poziomie zaawansowania — zarówno jako początkujący, jak i bardziej wtajemniczony surfer. Gwarantujemy, że wszystkimi podopiecznymi zajmą się wykwalifikowani instruktorzy współpracujący ze szkołą MEGA SURF, którzy mają nie tylko wysokie kompetencje, ale też są praktykami i sporty wodne są dla nich życiową pasją. To oni pokażą Ci, jak okiełznać fale!

Spora dawka dobrej zabawy, najlepsza opieka, świetny klimat na zajęciach i poza nimi, a także największy hit! Osoby, które uczą się w szkole windsurfingu, mogą przez 6 godz. bezpłatnie korzystać ze sprzętu także poza godzinami zajęć. To najważniejsze argumenty, które przemawiają za tym, że warto w te wakacje spróbować czegoś nowego, np. nauki sportów wodnych.

Program obozu windsurfingu

Program obozu windsurfingu zakłada podział na część teoretyczną oraz praktyczną. Każda z nich jest ważna, aby wykształcić przyszłych surferów. W ramach szkolenia oferujemy:

 • praktyczne ćwiczenia 2-godzinne w kilku osobowych grupach,
 • 24 godzin w 6 dni + dowolne pływanie 6 godzin,
 • podczas niekorzystnych warunków na wodzie: wykłady teoretyczne, SUP, skimboard, gibbon, trickboard, siatkówka, weak a także banan wodny,
 • spotkania integracyjne wraz z  grillem.

Uczestnicy obozu windsurfingowego dla młodzieży mogą skorzystać z opcji zakwaterowania w przyczepach lub namiotach na terenie kempingu. Mogą też zorganizować sobie noclegi, korzystając z bogatej oferty pensjonatów i kwater prywatnych w rejonie Chałup czy Władysławowa
Wyżywienie możliwe np. w restauracji POLARIS lub we własnym zakresie.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych obozów windsurfingowych dla młodzieży i uczniów, a także do rezerwacji miejsc w wybranych terminach z odpowiednim wyprzedzeniem.

Cena wszystkich obozów windsurfingowych obejmuje:
 • sprzęt, kamizelkę, trapez, ubezpieczenie NNW.
 • samodzielne korzystanie ze sprzętu windsurfingowego 6 godz./tydz. poza godzinami zajęć, które obejmuje obóz !!!
 • udział w finałowych regatach z nagrodami dla każdego uczestnika kursu.

   

  Pianka – dopłata 50,-
  Dodatkowe ubezpieczenie sprzętu – dopłata 100,-

  Wszystkie ceny w PLN brutto

OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach