Obozy windsurfingowe

SPECJALNA ZNIŻKA O WARTOŚCI 100PLN po okazaniu legitymacji studenckiej lub szkolnej !!!

Organizowane przez nas obozy windsurfingowe są szczególnie popularne wśród młodzieży. Z myślą o studentach oraz uczniach, którzy chcą spędzić aktywne wakacje i podjąć nowe wyzwania, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Obejmuje ona:

  • zniżkę w kwocie 100zł na kursy windsurfingowe w każdym terminie — by z niej skorzystać, wystarczy jedynie okazać ważną legitymację studencką lub szkolną,
  • zakwaterowanie w namiocie lub przyczepie na terenie naszego kempingu bez żadnych dodatkowych opłat!

 UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Tym samym chcemy zachęcić młodzież do uprawiania sportu i pracy nad swoją kondycją. Dzięki konkurencyjnym warunkom cenowym nauka windsurfingu może być nie tylko tańsza, niż sądzisz, ale też oznaczać początek nowej przygody. Chętnie pomożemy Ci wystartować!

 

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ LUB NAMIOCIE GRATIS !!!

 

 

 
OBÓZ 14-dniowyod 1299,- do 1499,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)
NAMIOT    PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF
7 dniGRATIS !GRATIS !
14 dniGRATIS !GRATIS !

 

Dlaczego warto przyjeżdżać na obozy windsurfingowe?

Młodzieżowe obozy windsurfingowe, które organizujemy od lat dla nastolatków i studentów z całego kraju, są ciekawą alternatywą dla wakacji spędzonych w mieście, przed komputerem. Mogą stanowić cel tegorocznych wakacji z rodziną lub być elementem uzupełniającym pobyt na wybrzeżu. Najważniejsze jest to, że uczestnicy szkoleń nie mogą narzekać na nudę, która często doskwiera młodzieży.
Do nauki windsurfingu zachęcamy osoby, które ukończyły 17 lat. Możesz dołączyć do naszych grup szkoleniowych na każdym poziomie zaawansowania — zarówno jako początkujący, jak i bardziej wtajemniczony surfer. Gwarantujemy, że wszystkimi podopiecznymi zajmą się wykwalifikowani instruktorzy współpracujący ze szkołą MEGA SURF, którzy mają nie tylko wysokie kompetencje, ale też są praktykami i sporty wodne są dla nich życiową pasją. To oni pokażą Ci, jak okiełznać fale!

Spora dawka dobrej zabawy, najlepsza opieka, świetny klimat na zajęciach i poza nimi, a także największy hit! Osoby, które uczą się w szkole windsurfingu, mogą bezpłatnie korzystać ze sprzętu także poza godzinami zajęć. To najważniejsze argumenty, które przemawiają za tym, że warto w te wakacje spróbować czegoś nowego, np. nauki sportów wodnych.

Program obozu windsurfingu

Program obozu windsurfingu zakłada podział na część teoretyczną oraz praktyczną. Każda z nich jest ważna, aby wykształcić przyszłych surferów. W ramach szkolenia oferujemy:

  • praktyczne ćwiczenia 2-godzinne w kilku osobowych grupach,
  • 26 godzin w 7 dni / 52 godziny w 14 dni + dowolne pływanie
  • wykłady teoretyczne, instruktaże, oglądanie filmów, w tym tych pokazujących postępy uczestników szkolenia,
  • dostęp do potrzebnego sprzętu: SUP, skimboard, gibbon, trickboard, a także bananów wodnych,
  • spotkania integracyjne i rozrywki na terenie kempingu — grill, siatkówka.

Uczestnicy obozu windsurfingowego dla młodzieży mogą skorzystać z opcji bezpłatnego zakwaterowania w przyczepach lub namiotach na terenie kempingu. Mogą też zorganizować sobie noclegi, korzystając z bogatej oferty pensjonatów i kwater prywatnych w rejonie Chałup czy Władysławowa.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych obozów windsurfingowych dla młodzieży i uczniów, a także do rezerwacji miejsc w wybranych terminach z odpowiednim wyprzedzeniem.

OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING