Obozy wind & kite

Masz za sobą trudny i pełen wyzwań rok akademicki? Zdałeś pomyślnie egzaminy? Kończysz edukację i zaczynasz nowy etap w swoim życiu? Zanim to nastąpi, zapewnij sobie wakacje życia – najlepiej nad Bałtykiem. Jak? Na obozie windsurfingu i kitesurfingu organizowanym przez naszą szkołę. Nie zwlekaj z decyzją, bo tylko mając status ucznia lub studenta masz szansę skorzystać z promocji — 100zł zniżki na wybrane szkolenie.

 UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Nauka windsurfingu i kitesurfingu odbywa się u nas w kameralnych grupach, w których poznasz wielu nowych znajomych. Możesz też zapisać się na zajęcia ze swoimi przyjaciółmi i razem stworzyć zespół. Jesteśmy pewni, że będzie to świetna okazja do integracji, zacieśnienia więzi oraz oczywiście doskonałej zabawy, którą wspomnicie na zjeździe absolwentów.
Obozy adresowane do młodych osób, które ukończyły 17 lat, mają na celu umożliwić im rozwijanie pasji lub podejmowanie nowych wyzwań. Czy to się udaje? Tak! Każdego roku na naszych kursach mamy pełne obłożenie uczestników. Młodzież zainteresowana nauką wind i kite z wyprzedzeniem dokonuje rezerwacji w interesujących ją terminach, aby zapewnić sobie miejsce. Ich liczba jest ograniczona, dlatego jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami online!

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W NAMIOCIE LUB PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ GRATIS !!!

OBÓZ 14-dniowyod 1699,- do 1899,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)
NAMIOT    PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF
7 dniGRATIS !GRATIS !
14 dniGRATIS !GRATIS !

Co obejmują obozy windsurfingu?

Na tle konkurencji nasza oferta jest atrakcyjna i kompleksowa. Dlaczego? Ponieważ nie tylko szkolimy z części teoretycznej i praktycznej, ale też zapewniamy uczestnikom kursów windsurfingowych:

 • zakwaterowanie w przyczepach lub namiotach,
 • wyżywienie w restauracji POLARIS,
 • możliwość bezpłatnego korzystania ze sprzętu windsurfingowego poza godzinami zajęć,
 • stałą opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów,
 • potrzebny sprzęt,
 • udział w finałowych regatach, które wiążą się z przyznaniem nagród wszystkim uczestnikom obozu windsurfingowego.

Obozy windsurfingu — program

Program naszych kursów windsurfingu został opracowany w taki sposób, aby zaznajomić uczestników z teorią, ale przede wszystkim pozwolić im zasmakować praktycznych aspektów tego sportu.
Chcesz wiedzieć, na czym polega pływanie unhooked? A może zależy Ci na samodzielnym tuningu swojego sprzętu? Zastanawiasz się, jak wygląda taklowanie w wykonaniu zawodowców? Chętnie zaspokoimy Twoją wiedzę w tych i wielu innych obszarach. Z nami nauka windsurfingu jest kompleksowa, pasjonująca i wykracza poza nudne schematy. Przekonaj się sam — zobacz, jak obiecująco wygląda program naszego szkolenia:

 • praktyczna nauka w małych grupach (2-3 0s.) — 2 x 2 godziny każdego dnia,
 • 26 godzin w 7 dni / 52 godziny w 14 dni + dowolne pływanie,
 • wykłady, zajęcia teoretyczne, oglądanie filmów z własnych występów oraz instruktaży,
 • dostęp do sprzętu: SUP, skimboard, banan wodny, gibbon, trickboard,
 • korzystanie z rozrywek sprzyjających integracji — siatkówka, grill.

Poczuj jeszcze lepiej ducha windsurfingu. Pamiętaj, że również wszyscy instruktorzy i całe zaplecze noclegowe czy gastronomiczne, jakie działa w ramach naszej szkoły są przesiąknięte wyjątkową atmosferą. Jak spróbujesz szybowania i ślizgania na powierzchni wody, to szybko przekonasz się, na czym polega wyjątkowość tej dyscypliny. 

OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING