• Home
 • Obozy wind & kite

Obozy wind & kite

Masz za sobą trudny i pełen wyzwań rok akademicki? Zdałeś pomyślnie egzaminy? Kończysz edukację i zaczynasz nowy etap w swoim życiu? Zanim to nastąpi, zapewnij sobie wakacje życia – najlepiej nad Bałtykiem. Jak? Na obozie windsurfingu i kitesurfingu organizowanym przez naszą szkołę. Nie zwlekaj z decyzją, bo tylko mając status ucznia lub studenta masz szansę skorzystać z promocji — 100zł zniżki na wybrane szkolenie.

 UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Nauka windsurfingu i kitesurfingu odbywa się u nas w kameralnych grupach, w których poznasz wielu nowych znajomych. Możesz też zapisać się na zajęcia ze swoimi przyjaciółmi i razem stworzyć zespół. Jesteśmy pewni, że będzie to świetna okazja do integracji, zacieśnienia więzi oraz oczywiście doskonałej zabawy, którą wspomnicie na zjeździe absolwentów.
Obozy adresowane do młodych osób, które ukończyły 17 lat, mają na celu umożliwić im rozwijanie pasji lub podejmowanie nowych wyzwań. Czy to się udaje? Tak! Każdego roku na naszych kursach mamy pełne obłożenie uczestników. Młodzież zainteresowana nauką wind i kite z wyprzedzeniem dokonuje rezerwacji w interesujących ją terminach, aby zapewnić sobie miejsce. Ich liczba jest ograniczona, dlatego jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami online!

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W NAMIOCIE LUB PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ !!!

OBÓZ 2 tygodniowyod 1699,- do 1899,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)

NAMIOT    

PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF (4 osobowa)

7 dni250,-/namiot    1400,-/przyczepa
14 dni500,-/namiot2800,-/przyczepa

Samochód - opłata kempingowa na miejscu 23,-/doba.

Co obejmują obozy windsurfingu?

Na tle konkurencji nasza oferta jest atrakcyjna i kompleksowa. Dlaczego? Ponieważ nie tylko szkolimy z części teoretycznej i praktycznej, ale też zapewniamy uczestnikom kursów windsurfingowych:

 • możliwość zakwaterowania w przyczepach lub namiotach,
 • możliwość bezpłatnego korzystania ze sprzętu windsurfingowego 6 godz. poza godzinami zajęć,
 • stałą opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów,
 • potrzebny sprzęt,
 • udział w finałowych regatach, które wiążą się z przyznaniem nagród wszystkim uczestnikom obozu windsurfingowego,
 • opcję wyżywienia np. w restauracji POLARIS.

Obozy windsurfingu — program

Program naszych kursów windsurfingu został opracowany w taki sposób, aby zaznajomić uczestników z teorią, ale przede wszystkim pozwolić im zasmakować praktycznych aspektów tego sportu.
Chcesz wiedzieć, na czym polega pływanie unhooked? A może zależy Ci na samodzielnym tuningu swojego sprzętu? Zastanawiasz się, jak wygląda taklowanie w wykonaniu zawodowców? Chętnie zaspokoimy Twoją wiedzę w tych i wielu innych obszarach. Z nami nauka windsurfingu jest kompleksowa, pasjonująca i wykracza poza nudne schematy. Przekonaj się sam — zobacz, jak obiecująco wygląda program naszego szkolenia:

 • praktyczna nauka w małych grupach (2-3 os.) — 2 x 2 godziny każdego dnia,
 • 24 godzin w 6 dni, dodatkowo dowolne pływanie 6 godz. (dot. sprzętu windsurfingowego, wymagane podstawowe umiejętności),
 • jeżeli wiatr nie dopisze SUP, skimboard, banan wodny, gibbon, weakboard, trickboard, zajęcia teoretyczne, rozgrywki siatkówki plażowej,
 • korzystanie z rozrywek sprzyjających integracji, grill.

Poczuj jeszcze lepiej ducha windsurfingu. Pamiętaj, że również wszyscy instruktorzy i całe zaplecze noclegowe czy gastronomiczne, jakie działa w ramach naszej szkoły są przesiąknięte wyjątkową atmosferą. Jak spróbujesz ślizgania na powierzchni wody, to szybko przekonasz się, na czym polega wyjątkowość tej dyscypliny. 

Cena wszystkich obozów windsurfingowych obejmuje:
 • kamizelkę, trapez, sprzęt, ubezpieczenie NNW
 • samodzielne korzystanie ze sprzętu windsurfingowego 6 godz./tydz. poza godzinami zajęć !!!

   Pianka – dopłata 50,-
   Dodatkowe ubezpieczenie sprzętu – dopłata 100,-

  Wszystkie ceny w PLN brutto

   

OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING OBOZY STUDENCKO-MŁODZIEŻOWE WINDSURFING

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach