• Home
  • Obozy kitesurfingowe

Obozy kitesurfingowe

SPECJALNA ZNIŻKA 100PLN po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej !!!

MEGA SURF zaprasza na wyjątkowe, profesjonalne oraz niezwykle ciekawe obozy kitesurfingowe dla młodzieży, oraz studentów po 17 roku życia, bez względu na poziom zaawansowania. Nauka kitesurfingu w naszej szkole jest całkowicie bezpieczna, gdyż nad wszystkim czuwają profesjonalni instruktorzy kite, posiadający ogromne, wieloletnie doświadczenie. Kursanci obozu mogą skorzystać z zakwaterowania w namiotach lub przyczepach oraz ze smacznych posiłków serwowanych w restauracji POLARIS. Dodatkowo każda osoba, która okaże legitymację szkolną lub studencką, otrzyma 100 złotych zniżki na nasz obóz! Sprawdź szeroką ofertę i ucz się nowych rzeczy pod okiem najlepszych instruktorów.

UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Obóz kitesurfing

Program obozu kitesurfingu na Helu obejmuje między innymi:

  • zajęcia praktyczne w grupach do 3 osób przez 6 dni (24 godziny i 6 godz. samodzielnego pływania na windsurfingu),
  • zajęcia pod okiem doświadczonego, licencjonowanego instruktora,
  • pełne wyposażenie i sprzęt kite w cenie wraz z ubezpieczeniem NNW,
  • gdy nie wieje odpowiednio: windsurfing, SUP (pływanie z wiosłem na specjalnych deskach), zajęcia na wake’u, banan wodny, skimboard (dostarczający wielu emocji i adrenaliny ślizg na desce), gibbon, trickboard (ćwiczenia balansu ciała), siatkówka na plaży,
  • aktywne, ciekawe spędzanie czasu wolnego – grill, spotkania i imprezy integracyjne.

Dodatkowo nasza szkoła pozwala na całkowicie bezpłatne korzystanie ze sprzętu windsurfingowego poza godzinami zajęć w ilości 6 godzin! Dzięki temu możesz aktywnie spędzać wolny czas na uprawianiu ulubionego sportu!

 

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W PRZYCZEPACH KEMPINGOWYCH LUB NAMIOTACH !!!

 

OBÓZ kitesurfing 2 tygodniowyod 1699,- do 1899,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)

NAMIOT 
  
PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF (4 osobowa)

7 dni250,-/namiot    1400,-/przyczepa
14 dni500,-/namiot2800,-/przyczepa

Samochód – opłata kempingowa na miejscu 23,-/doba.

 

Zakwaterowanie na obozie:

Uczestnicy obozów mogą opcjonalnie skorzystać z zakwaterowania w namiotach lub przyczepach campingowych na terenie szkoły MEGA SURF, lub campingu POLARIS w bardzo atrakcyjnych cenach (sprawdź cennik kempingu POLARIS). Istnieje także opcja wynajęcia pokoju bądź kwatery w Chałupach lub pobliskim Władysławowie.

Wyżywienie na obozie:

Uczestnicy mogą skorzystać z wyżywienia na kempingu POLARIS, a także odwiedzić pobliskie bary, restauracje, kawiarnie czy sklepy.


Nasze obozy kitesurfingowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego nie czekaj! Już teraz poznaj bliżej ofertę i skorzystaj z wyjątkowego, w pełni profesjonalnego kursu w dogodnym dla siebie terminie. Jesteśmy pewni, że podczas nauki kitesurfingu nie tylko nabędziesz wielu umiejętności, ale również wspaniale spędzisz czas – w fantastycznej atmosferze, w malowniczej okolicy, wśród prawdziwych pasjonatów i miłośników sportów wodnych. Zadbamy o to, by obóz kitesurfingowy w naszej szkole był nie tylko profesjonalny, ale również pasjonujący i emocjonujący. Jesteśmy pewni, że na pewno nie będziesz się nudzić! Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o kursach kite dla młodzieży organizowanych przez szkołę MEGA SURF? Napisz lub zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

 Pianka – dopłata 50,-
 Dodatkowe ubezpieczenie sprzętu – dopłata 100,-

Wszystkie ceny w PLN brutto

Obozy studencko-młodzieżowe kitesurfing Obozy studencko-młodzieżowe kitesurfing

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu w Chałupach