Kursy Wind & Kite

iko 2 półwysep helski

Planujesz wakacje nad Bałtykiem? To świetna okazja, aby nie tylko zażywać kąpieli słonecznych i spacerować po plaży, ale też pójść o krok dalej – i to dosłownie! Nauka windsurfingu i kitesurfingu to w ostatnich latach coraz modniejszy sposób na spędzanie urlopu.

Możesz zdecydować się na kurs trwający tydzień lub dwa — w zależności od tego, jak długo planujesz pozostać na wybrzeżu. Kursy windsurfingowe i kitesurfingowe, które organizujemy od lat, to miejsce przesiąknięte pozytywną sportową atmosferą i niezapomnianym klimatem, których nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

UWAGA !!! TYLKO W MEGA SURF ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA
ZE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO POZA GODZINAMI ZAJĘĆ !!!

Jak wyglądają nasze kursy windsurfingowo-kitesurfingowe?

Nasze kursy windsurfingowe i kitesurfingowe odbywają się w jednym z najpiękniejszych miejsc na polskim wybrzeżu – na Helu. Miejsce to nie tylko zachwyca pięknymi krajobrazami — czystą, stosunkowo płytką wodą, ciepłym, złotym piaskiem oraz bogatym zalesieniem. To rejony, w których zazwyczaj nie można narzekać na brak wiatru, a jest on sprzymierzeńcem surferów!

Na obozach i kursach windsurfingu i kitesurfingu proponujemy:

  • zakwaterowanie w namiotach lub przyczepach,
  • wyżywienie w restauracji POLARIS,
  • opiekę doświadczonych instruktorów,
  • możliwość korzystania ze sprzętu bezpłatnie również poza zajęciami.

 

NOWOŚĆ !!! ZAKWATEROWANIE W NAMIOCIE LUB PRZYCZEPIE MEGA SURF GRATIS !!!

 

KURS 14-dniowyod 1799,- do 1999,-

 

ZAKWATEROWANIE
W MEGA SURF (opcja)
NAMIOT      PRZYCZEPA KEMPINGOWA 
MEGA SURF
7 dniGRATIS !GRATIS !
14 dniGRATIS !GRATIS !

 


Kursy windsurfingowe — program

Organizowane przez naszą szkołę windsurfingu i kitesurfingu kursy zakładają przede wszystkim sporą dawkę zajęć praktycznych. U nas zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci uprawiać ripping i robić gładkie przejścia. Nie wiesz, o czym mowa? Wszystkiego Cię nauczymy! Wierzymy, że warto znaleźć czas również na przyswojenie wiedzy teoretycznej, abyś wiedział, co to jest no-go zone czy free position. 

Program kursu obejmuje:

  • kurs praktyczny w blokach 2-godziny dziennie w grupach po 2-3 osoby,
  • 26 godzin w 7 dni / 52 godziny w 14 dni + dowolne pływanie,
  • zajęcia teoretyczne, wykłady, instruktażowe filmy oraz oglądanie własnych postępów utrwalonych kamerą video,
  • dostęp do sprzętu: SUP, gibbon, skimboard, trickboard, banan wodny,
  • integracyjne spotkania w sali namiotowej, rozgrywki siatkówki plażowej, grill.

Jak widzisz, u nas czeka Cię nie tylko nauka, ale też bogata infrastruktura i szereg atrakcji poza zajęciami. Uczestnikom naszych szkoleń udostępniamy niezbędny sprzęt, z którego mogą korzystać również w czasie wolnym. Przebywając na terenie obozu windsurfingowego, na pewno nawiążesz wiele ciekawych znajomości i spędzisz czas aktywnie.

Proponujemy też smaczne wyżywienie. Do wyboru są różne obiekty gastronomiczne oraz punkty handlowe — wszystkie zlokalizowane na terenie kempingu POLARIS.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc na kursy windsurfingu i kitesurfingu, które organizujemy w sezonie letnim. Start pierwszych edycji przewidujemy już na czerwiec. Skontaktuj się online, aby poznać szczegóły i dokonać rezerwacji terminu. Liczba osób, które równocześnie mogą brać udział w szkoleniu, jest ograniczona.

Nie zwlekaj z decyzją i już teraz zapewnij sobie urlop obfitujący w liczne atrakcje i aktywności na świeżym powietrzu. Jesteśmy pewni, że podobnie jak inni uczestnicy kursów windsurfingowych, opuścisz wybrzeże bogatszy o nowe doświadczenia, wiedzę i znajomości. 

Kursy windsurfingowo-kitesurfingowe Kursy windsurfingowo-kitesurfingowe